SYDV E-Başvuru Paketi Yayında

Sizin için ne faydalıysa, durmadan biz onu yazıyoruz !

SYDV E-Başvuru Paketi Yayında

SYDV E-Başvuru Paketi Yayında SYDV E-Başvuru Paketi Yayında

Türkiye’ki Tüm Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) için özel geliştirilmiş, yardıma muhtaç vatandaşların daha kolay sosyal yardımlardan faydalanabilmesi için, İnternet üzerinden başvuru yapabilecekleri ve Online Görüşme yapabilecekleri internet platformu E-Başvuru Paketi satışa sunulmuştur.

 

İlk olarak Tarsus Kaymakamlığına kurulan  www.tarsussydv.gov.tr web platformu ile mesai saatleri içerisinde Canlı Destek (online görüşme) yapılabilecek ve site üzerinden muhtaç vatandaşlar yardım başvurusu yapabilecekler. Tüm vakıf yardımları hakkında tanıtım formları sayesinde bilgi sahibi olabilecekler, vakıf duyurularından haberdar olabilecek, vakıf tarafından talep edilecek formlara kolay ulaşma imkânı sağlamış olacaklar. Ayrıca vatandaşlar istek ve şikayetlerini sistem üzerinden yapabilecekler.

 

Vatandaşların sistem üzerinden yaptıkları yardım başvurularının cevaplarını aldıkları Başvuru Takip Numarası ve TC Kimlik Numaraları ile yine vakfa gitmeden web platformu üzerinden başvurularının sonuçlarını takip edebilecekler.

 

Tüm Türkiye’deki SYDV lere kurmayı düşündüğümüz bu paket için detaylı bilgilendirme EK deki dosyada mevcuttur.