OTOMASYON PROĞRAMLARI

OTOMASYON PROĞRAMLARI

PDKS Personel Devam Kontrol Sistemi ifadesinin kısaltılmış halidir. İşletmelerde, fabrikalarda firmaların çalışma politikalarına göre personelin normal mesai, fazla mesai, eksik çalışma gibi puantaj parametrelerini hesaplayan personel takip otomasyonu sistemine kısaca pdks adını veriyoruz. Alanının öncü pdks firmalarından olan  MTP YAZILIM yapınıza uygun en donanımlı sistemi size sunmakta.
 

Personelinizin işe giriş çıkış saatlerini, erken ya da geç giriş çıkışlarını, işe geç kalıp kalmadığını, günlük ya da aylık kaç saat çalıştığını takip edebilirsiniz. Vardiyalarını, izinleri, maaş hesaplamalarını ayarlayabilir ve puantajını en doğru şekilde tutabilirsiniz.

Personel giriş, çıkış ve vardiye takibi yapabilen ayrıca sisteme entegre kartlı ve parmak izili cihazlarla konuşan uygulamamız Tamamen TCPIP protokolü üzerinden çalışmaktadır. Uzaktan kapı açma kapama vb. işlemler kolaylıkla yapılmaktadır.
İstendiği taktirde muhasebe ve bodro sistemleri ile entegre çalışmaktadır.
 

Genel Özellikleri

·         C#- Asp.net Teknolojisi .
·         Çok Katmanlı Güvenli Yapı.
·         MSSQL veya Oracle Desteği.
·         Tamamen Web Tabanlı Arayüz.
·         Kişiye özel Rapor ekranları
·         Mobil uygulama desteği
 
 

Yardım Takip Proğramı

Sivil toplum kuruluşları, Vakıflar, Dernekler ve Belediyelerin online olarak web tabanlı olarak ertürlü sarf ve demirbaş yardım yapıp raporlaması için geliştirmiş bir uygulamadır.
Uygulamamızın ayrıca mernis desteği mevcuttur bu sayece Nufus Müdürlüğü üzerinden TC numarası ile kişi bilgileri de kolaylıkla sorgulanabilmektedir.
 

Genel Özellikleri

·         C#- Asp.net Teknolojisi .
·         Çok Katmanlı Güvenli Yapı.
·         MSSQL veya Oracle Desteği.
·         Tamammen Web Tabanlı Arayüz.
Kişiye Özel Rapor Ekranları