BARKODLU SATIŞ PROĞRAMI

BARKODLU SATIŞ PROĞRAMI

İşletmenizi Barkod'lu Satış Programına taşımak çok kolay! Dilerseniz kendi barkodlarınızı basarak veya ürünler üzerindeki hazır barkodları kullanarak tam bir Barkod'lu Satış Programı kurabilirsiniz.

Kağıt ve kalem veya Excel şablonlarını kullanan ve barkodların sunduğu kolaylık ve doğruluktan yararlanmayan olduça şaşırtıcı sayıda işletme bulunmaktadır. En yaygın kanı Barkod'lu Satış Programı uygulanmasının çok pahalı ya da zor olabileceği yönündedir. Oysa bilinmeyen nokta işletmeniz için bir Barkod'lu Satış Programı kurmak gerçekten ucuz ve aynı zamanda uygulanması oldukça kolay olabilir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak uygun bir yazılım almanız mümkündür.

Barkodlu Satış Programı neden önemlidir?

Kısacası, büyümeye hazır hale getirmek için işletmelerinizi daha doğru ve verimli bir şekilde çalıştırmanıza olanak tanır. Müşterileriniz karşısında daha profesyonel gözükeceksiniz. Özellikle bir mağaza işletiyor ve kasa'da müşterilerinize Barkod'lu Satış Programı kullanarak satış gerçekleştiriyorsanız.

Bunları biraz daha ayrıntılı olarak inceleyelim

Mağazanızı bir Barkod Sistemi oluşturarak takip etmeniz, envanter doğruluğunuzu önemli ölçüde artırabilir. Ürünlerinizin üzerinde barkod olması, onları bir barkod okuyucu ile bir bilgisayara anında okutabilmenizi sağlar. Bilgisayarınızın sizin için tüm ağır işi yapmasını sağlayabilirsiniz.

İşletmenizi kolayca büyütün

Ürün gamınız azda olsa, zaman içinde büyecek de olsa bir barkod'lu satış programı daha sonra değil ! ilk öncelik olarak entegre ederek işinize ölçeklenebilirlik kazandırırsınız.

 

Ölçeklenebilirlik, bir ürününüzün, 100 ürünüzün veya 10.000 ürününüzün olup olmadığıdan bağımsız olarak Barkod'lu Satış Programı aynı şekilde çalışacağı anlamına gelir.

 

İşletmeinizin bir Barkod'lu Satış Programına sahip olması ekibinizin yeni üyelerini daha kolay bir şekilde eğitir. Ürün aramak veya ürün açıklamalarını ezberlemek yerine yeni ekip üyeniz ürünü kolayca barkod okuyucu ile okutabilir.

Profesyonel görünün

Barkod Sistemi iki kat avantaja sahiptir. Öncelike stok kontrolü sağlar. Ayrıca bir müşterinin kasada harcadığı süreyi önemli ölçüde azaltır. Bir müşterinin satın alım işlemini bir Barkod Sistemi kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz durumunda, mevcut yapınıza göre müşterilerinizde daha iyi bir izlenim bırakırsınız.

Tam bir Barkod Sistemi nasıl kurabilirim?

Sadece üç öğeyle komple bir barkodlama sistemi kurabilirsiniz.

  •  Barkodlu ürünler
  •  Barkod okuyucu
  •  Barkod'lu Satış Yazılımı

Satın alacağınız yazılım lisansı usb donge cihazı ile birlikte kargo ile adresinize gönderilecektir. Bu sayede ilerleyen zamanlarda bilgisayar değiştirmek istediğinizde kimseye ihtiyaç duymadan yeni bilgisayarınıza programı kurup kullanabilirsiniz.

  • Yazılım için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur.